Yaşam Çiçeği

Ürün Hikayesi:

YAŞAM ÇİÇEĞİ

Yaşam Çiçeğinin desenleri evrendeki her şeyi oluşturan kutsal oranların çıkış noktasıdır. Bu kutsal geometri, kendimizin Ve evrenin gerçeğine ulaşmakta bize yardımcı Olur, Bu formu üstünde taşıyanın sezgisel gücünün Artacağı söylenmektedir.

  • Bilezik
  • Gümüş
  • Ayar : 925
  • Ağırlık : 0.60 gr

Freindfeed'de Paylaş Twitter'da Paylaş

Ayın Şans Bileziği

Osenmi Logo - 250 TL

Ne Dediler?

Zeynep TokuşZeynep TokuşÇok hareketli günler yaşıyordum. Buzda dans yarışması bütün heyecanı, gerilimi ve sürprizleri ile neredeyse tüm Turkiye’nin dilindeydi. Ben hafta boyunca çalışıyor, hafta sonunda ise yarışıyordum. İşte bu elektrikli, stresli günlerden birinde Ayşe Abla’nın Osenmi mağazasına geldim.

Vitrinde, kırmızı kordonlu bilezikler gördüm. “Bunlar şans bilezikleri, takana şans getirir” dediklerinde pek inanmadım ama yine de koluma taktım. Koluma sadece bilezik değil, gerçekten şansımı taktığımı sonradan fark ettim. O ana kadar zor giden şeyler, birden değişti.

Pozitif bir enerji yüklendiğimi hissediyordum. Bu belki, telkine dayalı psikolojik bir etkilenme idi. Ama bunu da bu bilezikler yapıyordu. Şimdi bu bileziklerin olumlu gücüne inanıyorum ve bunları hep takıyorum.